Reklāma

Kā aizņemties ātro kredītu ar parādiem?

Ātrais kredīts ar parādiem ir viens no aizdevuma veidiem, kas pieejams Latvijā. Esam apkopojuši noderīgu informāciju, kas tev palīdzēs uzzināt visu nepieciešamo informāciju par to!

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevumi, kuri pieejami pie vairākiem aizdevējiem Latvijā. Tā ir iespēja aizņemties naudu uz īsu termiņu dažādiem neparedzētiem gadījumiem. Visbiežāk cilvēki izvēlas noformēt ātro kredītu, ja steidzami nepieciešama nauda medicīnas pakalpojumiem vai kādiem citiem steidzamiem izdevumiem. Kredīta atgriešanas termiņš ir īss un arī tā summas svārstās līz 500 EUR. Ātrie kredīti iedalās vairākās apakšsadaļās. Klientiem ir pieejami:

Ikvienam iespējams piemeklēt piemērotāko ātro kredītu, vadoties pēc šī brīža situācijas. Aizdevēji bieži rīko dažādas akcijas un piedāvā izdevīgus piedāvājumus, tādā veidā iespējams tikt pie patiešām izdevīga piedāvājuma tieši sev.

Kredīti parādniekiem – kas ir kredītreitings?

Izvērtējot klienta pieteikumu un īstermiņa aizdevumu, aizdevējs izvērtē vairākus kritērijus, pēc kuriem vadoties, iespējams, saprast, vai konkrētajai personai vai izsniegt aizdevumu vai tomēr nē. Starp šiem kritērijiem, protams, ir vecums un regulāri ienākumi, tomēr ne mazāk svarīga ir arī kredītvēsture.

Kredītvēsture jeb kredītreitings ir katrai personai. Tā parāda, vai cilvēkam ir kādi nenokārtoti rēķini vai parādsaistības. Piemēram, ja iepriekš esi aizņēmies, bet neesi laicīgi veicis kredīta atmaksu, pastāv iespēja, ka aizdevums tiks atteikts, jo arī aizdevējam ir tiesības kredītu atteikt, ja redzams, ka persona nevar laicīgi veikt kredīta atmaksu.

Katrai personai ir savs kredītretings, tāpēc aizdevējs izvērtē katru pieteikumu individuāli. Kredīti parādniekiem var tikt arī atteikti, jo lēmumu pieņem katrs aizdevējs individuāli.

Kāpēc cilvēki nokļūst melnajā sarakstā?

Parādnieku sarakstā iespējams nokļūt ne tikai tāpēc, ja persona nav laicīgi veikusi maksājumu par kādu citu īstermiņa aizdevumu. Kredītvēsturē parādās visi iepriekš veiktie maksājumi, arī, piemēram, maksājumi par mobilajiem sakariem. Ja ilgtermiņā esi izvairījies no šiem maksājumiem, tad aizdevējam ir tiesības atteikt tev īstermiņa aizdevumu, jo viņam nav pārliecība, ka arī, aizņemoties pie viņa, nenotiks līdzīga situācija.

Ja personai ir sabojāta kredītvēsture, labākais risinājums būtu sazināties ar aizdevēju, lai atrastu piemērotāko veidu, kā tikt galā ar šo problēmu, lai pēc tam bez problēmām varētu aizņemties ātro kredītu.

Kā tikt vaļā no negatīvas kredītvēstures?

Ja personai ir negatīva kredītvēsture, tad noteikti nepieciešams meklēt risinājumus, kā iespējams uzlabot savu kredītvēsturi. Pirmais solis, protams, būtu apzināt, kuras darbības ir sabojājušas tavu kredītvēsturi. Kad tas izdarīts, nepieciešams sazināties ar attiecīgajām iestādēm, lai saprastu, ko vari darīt, lai situāciju labotu.

Vari konsultēties arī ar aizdevējiem, lai saprastu, ko nepieciešams darīt, lai atgūtu pozitīvu kredītvēsturi. Ar pozitīvu kredītvēsturi īstermiņa aizdevumu noformēšana būs daudz ērtāka un arī izdevīgāka!

Vai ir iespējams aizņemties ar negatīvu kredītvēsturi?

Ja vēlies uzzināt informāciju par to, kurš Latvijas aizdevējs piedāvā noformēt īstermiņa kredītus ar negatīvu vēsturi, ir vērts ienākt salīdzināšanas portāla Comparo lapā, kurā atradīsi visu nepieciešamo informāciju. Šeit pārskatāmā veidā iespējams aplūkot visus Latvijā pieejamos aizdevējus un viņu noteikumus.

Tādā veidā iegūsi detalizētu informāciju par to, ko piedāvā katrs aizdevējs un vai viņu piedāvājumā ir ātrais kredīts ar parādiem. Neskatoties uz to, ka ir aizdevēji, kuri piedāvā noformēt aizdevumu arī ar negatīvu kredītvēsturi, tas vēl nenozīmē, ka uz personu attieksies tie paši noteikumi, kas attiecas uz personām ar pozitīvu kredītvēsturi. Aizdevējam ir tiesības noteikti stingrākus noteikumus, ja personas kredītvēsture ir bojāta!