Privātuma noteikumi

Var mainīties bez brīdinājuma

Visa informācija nav saistoša un nav saistoša. Mēs saglabājam tiesības mainīt un / vai dzēst pilnīgi vai daļēji mūsu tīmekļa vietni un jebkuru saturu tajā jebkurā laikā, pēc saviem ieskatiem un bez brīdinājuma vai pilnībā pārtraukt tā darbību.

Saites uz citām tīmekļa vietnēm

Saites no Latvija Expo 2010 tīmekļa vietnes tieši vai netieši attiecas uz citām tīmekļa vietnēm, kuru saturs un dizains nav pakļauts Latvija Expo 2010 kontrolei un ietekmei. Šā iemesla dēļ tā neuzņemas nekādu atbildību par šādu saturu.

Lietošanas tiesības

Latvija Expo 2010 tīmekļa vietnē ievietotie teksti, fotoattēli, videoklipi, grafika un skaņas tiek pakļautas autortiesību aizsardzībai un citiem tiesību aktiem par aizsardzību. Tos var izmantot tikai daļēji vai pilnīgi personīgai, nekomerciālai lietošanai. Šajā atļaujā nav ietverta fotogrāfiju izmantošana, uz kuriem attiecas trešo pušu autortiesības.

Saturs nedrīkst tikt izmainīts un izmantots citās tīmekļa vietnēs vai tīklā savienotos datoros bez rakstiskas atļaujas no Latvija Expo 2010.

Pārkāpjot vienu no iepriekš minētajiem priekšmetiem, Latvija Expo 2010 ir tiesības pieprasīt, lai visa drukātā vai lejupielādētā satura saturs tiktu iznīcināts nekavējoties. Latvija Expo 2010 vai trešo personu īpašnieki patur tiesības pieprasīt papildu kompensācijas prasības.

Preču zīmju tiesības

Latvija Expo 2010 logo, kā arī visi pārējie uzņēmuma nosaukumi vai uzņēmuma zīmes ir reģistrētas preču zīmes vai komercnosaukumi, kas aizsargāti saskaņā ar preču zīmju likumiem. Preču zīmju, logotipu un aizsargāto apzīmējumu izmantošana ir aizliegta. Lūdzu, atbildiet uz jautājumiem, kas saistīti ar kopīgu zīmolu mūsu mārketinga nodaļai.

Datu aizsardzība

Latvija Expo 2010 uzskata par pašsaprotamu, ka atbildīgi apstrādā savus personas datus.

Parasti jūsu personīgie dati nav nepieciešami mūsu tīmekļa vietnes izmantošanai. Mēs pieprasām tikai šos datus, atbildot uz jūsu jautājumiem vai nodrošinot piekļuvi īpašai informācijai vai piedāvājumiem, piemēram, mūsu biļetenam. Personas dati tiek ierakstīti vai izmantoti tikai ar jūsu apstiprinājumu, kas tiek pieprasīts atsevišķi katram atbilstošajam pakalpojumam. Mēs nepārdodam jūsu personas datus trešajām personām vai to pārdosim bez jūsu atļaujas. Ja mēs izvietojam pakalpojumu sniedzējus, lai apstrādātu jūsu datus, uz tiem attiecas tie paši tiesību aizsardzības noteikumi, kas reglamentē datu aizsardzību.

Jūsu personas dati tiek dzēsti, kad šis mērķis vairs nav spēkā, ja uz to neattiecas neviens cits tiesību aktos noteiktais vai līgumsaistību turēšanas periods.

Turklāt katru reizi, kad piekļūstat mūsu vietnei, tiek saglabāti servera dati (piemēram, datums, laiks un apmeklētās lapas). Dati netiek vērtēti, izņemot statistikas mērķiem anonīmu formu.

Sīkdatņu izmantošana

Šī vietne izmanto sīkfailus. Sīkdatnes ir mazi teksta faili, ko Latvija Expo 2010 tīmekļa serveris nosūta uz datoru, kur tie tiek saglabāti cietajā diskā. Tā kā sīkdatnes nav daļa no jūsu datorsistēmas, tās nevar radīt bojājumus. Lielākā daļa pārlūkprogrammu ir iestatītas, lai automātiski pieņemtu sīkfailus.

Lai izmantotu Latvija Expo 2010 vietni, ir nepieciešams sesijas sīkdatne (vai sesijas atslēga). Varat neļaut izmantot sīkfailus, iestatot pārlūkprogrammu, lai izdzēstu sīkdatnes no cietā diska pēc katras interneta sesijas, lai novērstu sīkfailu saglabāšanu vai paziņotu jums par saņemtajiem sīkfailiem pirms to saglabāšanas. Ja jūs neļaujiet sīkdatnēm saglabāt vai deaktivizēt sīkfailus savā pārlūkprogrammā, ņemiet vērā, ka jūs, iespējams, nevarēsit izmantot visas šīs tīmekļa vietnes funkcijas. Sīkdatņu dzēšana pēc mūsu vietnes izmantošanas neietekmēs Latvija Expo 2010 mājas lapas lietojamību.